Trendleri Nasıl Giysek?

Tek Sıra Örgü
Modada pratiklik dönemi başladı. Kat kat giyilen tişört, gömlek ve sweatshirtlerle farklı bir tarz yaratmak için gardırop karşısında zaman harcamayı bırakıyor ve en salaş kazağımızı üzerimize geçirip kendimizi sokağa atıyoruz. Kazağımızın uzun ve salaş olması önemli çünkü bu sezonda kazaklar aynı zamanda en havalı elbiselerimiz. 70’lerin desenli modelleri vazgeçilmezliklerini sürdürse de bu kış kazak seçiminde tercihimiz bej ve gri gibi renklerden oluşan düz modellerden yana.

after drk

AFTER DRK

Oversıze’dan İnce Bele
Mola bitti, paltolar kaldığı yerden devam ediyor. Geçtiğimiz kış omuzlardan düşmeyen paltolar bu sezon iki farklı şekilde karşımızda. Geçen senenin oversize modasına uyanlardansanız alışveriş listenizdeki palto kelimesinin üzerini çizebilirsiniz. Yeni bir paltoya ihtiyacınız varsa da favori sezon trendimiz: Uzun ve beli sıkı olan feminen modeller. Bu kış paltoda çeşit çok, nasıl bir tarz oluşturmak istediğinize karar verdikten sonra hemen ideal paltoyu aramaya başlayabilirsiniz.

adenorah

ADENORAH

Günümüz Masalları
“Defilelerde karşımıza çıkan masal kahramanları gündelik hayatta nasıl giyinir?” sorusuna cevap veren pelerin ve pançolar uzun bir aradan sonra yeniden aramızda. Kırmızı başlıklı kızdan ilham alan kırmızılar, eskilere gönderme yapan ekose desenliler ve günümüz trendlerini yakından takip eden modern tasarımlı modeller arasından tercih yapmak oldukça zor. Kullanışlı bir model arayışındakiler için önerimiz; hem gece elbiselerine hem de gündüz rahatlığına eşlik eden sade pançolar.

Miroslava Duma lanvin cape how to wear street style

MIROSLAVA DUMA

Feminen Militer
2015 sonbahar/kış askerleri bu sezon çok daha feminen. Özellikle her kış belli bir tarzın öncülüğünü yapan haki renkteki parkalar bu sezonda yanına aynı tonlarda ancak farklı tarzlarda olan parçaları da alıyor. Tulumlar, payetli kazaklar, saten pantolonlar ve deri ceketlerle akıllardaki militer modası yepyeni bir boyut kazanıyor. Risk almak istemeyenler için parkalar bir kenarda durmaya devam ederken biz seksi, haki renkli tulumlarla iddialı bir kış mevsimine hazırlanıyoruz.

Untitled-1

CHRISTINE CENTENERA

Çantalar Ele Düştü
Büyük çanta kullanmanın avantajları başka olsa da bu sezon omuzların yükü azalıyor. Küçülen çantaların bazıları ele düşerken bazılarının da sapları omuzlardan kola iniyor. Moda için birçok şeyden ödün veren Fashionista’lara da çantalarına koyacaklarının sayısını azaltmak kalıyor. Bu trendle birlikte tote çantalarımızı rafa kaldırıyor ve çantamızda aradığımız şeyi hemen bulmanın dayanılmaz hafifliğini yaşıyoruz.

Untitled-1

THE GLAMOURAI

 

Hazırlayan: Zeynep İlkay

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

  1. CAMILLE CHARRIERE CAMILLE CHARRIERE
  2. PORTABLE PACKAGE PORTABLE PACKAGE
  3. GIOVANNA BATTAGLIA GIOVANNA BATTAGLIA
  4. KARLA'S CLOSET KARLA'S CLOSET
  5. THE MAN REPELLER THE MAN REPELLER
önceki7 / 8
başa dön