Aralık Sayıları

L’Offıcıel ve Elle’in Kış Çiçekleri

L’Offıciel’de Emre Güven’in fotoğrafladığı ve moda editörlüğünü Ayça Elkap’ın üstlendiği ‘Fairy Nordic Queen’ çekimi ve Elle’de fotoğrafçı Cihan Öncü ve moda editörü Melis Ağazat’ın Kış Masalı çekimi sayesinde çiçeklere doyduk. İki çekim de aynı masal kitabından fırlamış gibi görünüyor, tek fark L’Officiel çekimindeki ünlü Slav model Eugeina Volodina.

9

L’OFFICIEL VE ELLE

En parıltılı kapak: All

Yeni yılın ışıltısına en uyan kapak çekimi All’dan geldi. Berrak Tüzünataç’ın kocaman gülümsemesiyle pozitif enerjisini bize de yansıttığı çekimin fotoğrafları Emre Doğru’ya, styling ise Nazlı Alaca’ya ait. Yılbaşı gecesi için parti planlarınız varsa çekime göz atmanızı öneririz.

Vogue: Wanted, Famous or Alıve

Sedef Delen’in fotoğrafladığı, Naz Bileydi ve Ece Öğütoğulları’nın styling’ini yaptığı ‘Wanted’ çekimindeki Vogue photobooth’unda son dönemin bütün bomba isimlerini görüyoruz. Hepimizin imrenerek baktığı bu isimleri kullanması dışında moda çekimlerinin seviyeli fakat sıkıcı olmasıyla beraber Vogue’dan daha ışıltılı ve dikkat çekici bir sayı beklerdik ama olmadı.

7

VOGUE

Yılbaşı Sabahı Ne Yapsak?:  Marie Claire ve All

Biz daha yılbaşı akşamı için ne yapacağımızı düşüne duralım Vogue ve Marie Claire ertesi gün için hazırlıklara başlamış bile. Fotoğrafçı Begüm Yetiş ve moda editörü Yasemin Dizdar bizi ‘Rock and Roll’ dolu alternatif bir sabaha uyandırıyor. Fotoğraflarını Koray Birand, styling’ini Mahizer Aytaş’ın üstlendiği ‘The Day After’ çekiminde de aynı tema mevcut. Marie Claire versiyonunda Steven Meisel etkisini hissetmemek elde değil, buna rağmen Aralık dergilerinin içinde en iyi prodüksiyon olduğunu da inkar edemeyeceğiz.

8

MARIE CLAIRE VE ALL

En klişe Kapak: Elle

Elle dergisinin bu ayki kapağında neredeyse bütün genç kızların hayran olduğu Çağatay Ulusoy var. Seksi bir kadınla karizmatik bakışlar atan Çağatay’dan ziyade Elle’den daha yaratıcı bir şeyler beklerdik. Evet çocuk yakışıklı ve karizmatik bunu zaten biliyoruz ama erkekleri sürekli takım elbiseyle poz keserken görmekten bize biraz gına geldi.

En Sönük Kapak: Instyle

Fotoğrafların Tamer Yılmaz’a, styling’in Hakan Öztürk’e ait olduğu kapak çekiminde Belçim Bilgin’in düşük enerjisininden midir bilinmez kareleri biraz zayıf bulduk. Sezonun modasıyla biraz alakasız, aksesuar seçimi de gözümüze biraz eski moda geldi siz ne dersiniz?

Marıe Claıre, En Anlamsız  ve Artık Bıkkınlık Veren Trend: Sakal

Çocukken sakallı insan görünce korkan kadınlardan sakalı cool bulan kadınlara nasıl dönüştük bilmiyoruz ama sakal artık biraz kabak tadı vermeye başladı. Marie Claire ülkemizdeki ne kadar sakallı tip varsa bunları toplayıp bazı sorular sormuş. Meraklısına ilginç ama biz sakalsız da güzel görünebilen erkeklerden yanayız.

6

MARIE CLAIRE

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

  1. ALL

  2. ELLE

  3. INSTYLE

  4. L’OFFICIEL

  5. MARIE CLAIRE

önceki18 / 5
başa dön