2014’ün En İyi Giyinen 10 Erkeği

Söz konusu stil sahibi olmak olunca erkeklerden sıkça duyduğumuz bazı cümleler vardır. ‘Kadınlar için çok seçenek var bu yüzden iyi giyiniyorlar’, ‘ Moda kadınların tek elinde’, ‘İstediğim modelde parçalar bulamıyorum’ bunlardan sadece birkaçı. Biz de erkeklerin daha fazla bu tarz bahanelerin arkasına saklanmalarını engellemek için ünlüler dünyasının 2014 yılında en iyi giyinen 10 erkeğini bulduk. Beyler de unutmasın önemli olan aldığınız kıyafetin modeli ya da markası değil onu tarzınıza nasıl uyarladığınızdır. Geri sayım başlasın!

10- Justın Theroux

Jenifer Aniston’ın sevgilisi olarak hayatımıza giren Justin Theroux, giyim tarzıyla Aniston’dan daha çok konuşulacak gibi duruyor.

justin-theroux-strolling-in-soho-01

9- Matthew Mcconaughey

Soyadını her yazmaya çalıştığımızda bizi Google’a yönlendiren Mcconaughney’de 2014 yılının yıldızı parlayanlarından… Dallas Buyers Club, True Detectice, Interstellar gibi çokça konuşulan ve başarılı olan yapımda başrol olan Mcconaughney’i listeye almamak imkansızdı.

16d886db3f61ef345e974309be4132c8

8- Harry Styles

Aslında Harry Style’a yaşımız itibariyle biraz geç kalmış durumdayız. Ona daha çok Taylor Swift’le hakkında çıkan aşk dedikoduları vasıtasıyla dikkat etmeye başlamıştık. One Direction hayranı genç kızların aşk acısından türlü bunalımlara girmesini sağlayan genç Harry de giyinmeyi bilen abileriyle yarışıyor.

harr

7- Andrew Garfıeld

“Örümcek Adam ergen olsa nasıl olurdu?” düşüncesiyle çekildiğini düşündüğümüz yeni örümcek adam serisinin yıldızı Andrew Garfield da kendine has tarzı olan ünlü erkeklerden. Kız arkadaşı Emma Stone’nun bunda bir payı var mı bilmiyoruz ama ikili güzel giyinen Holywood çiftlerinden.

andy

6- Pharrell Wıllıams

Happy ve Daft Punk’la yaptıkları nice diğer şaheserlerle 2014 yılının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Pharell’i en son Chanel’in kısa filminde Cara ile dans edip düet yaparken gördük. Taktığı devasa boyutta şapkalarla çok konuşulsa da şüphesiz Pharell’in de kendine has bir tarzı var.

slide_344256_3585322_free

5- Kanye West

Celebrity dünyasının en çok konuşulan çifti olan Kim – Kanye ikilisinden Kanye West’in bu kadar gündemde olmasının tek sebebi albümü, gazetecilere olan tavrı ve ailesi değil elbette. Giyim tarzıyla da fazlasıyla konuşulan West, bu konuda da geri durmayıp bazı markalar için koleksiyon bile hazırlamıştı. Umarız kendisini 2015 yılında daha güleryüzlü görürüz.

article-2542010-1AC77F6C00000578-422_634x790

4- Eddıe Redmayne

Kenarda köşede kalmış ama bizim gözümüzden kaçmayan bir İngiliz yakışıklısı daha. Eddie Redmayne, My Week With Marilyn ve Les Misérables gibi filmlerdeki oyunculuğuyla adından çokça bahsettirmeye başladı. GQ’nun hazırladığı tüm şık erkekler listesine giren Redmayne’yi biz de takip listemize ekledik.

ERedmayne_GQ_1Mar13_rex_b_320x480

3- Tom Hıddleston

Thor’un kötü kardeşi Loki olarak hayatımıza giren bir diğer İngiliz beyefendisi Tom Hiddleston, bu yıl seyretmekten en keyif aldığımız isimlerden biri oldu. Sürekli gülen yüzü ve pozitif enerjisiyle umarız onu daha fazla görürüz.

ElleUk-2

2- Benedıtch Cumberbatch

Sherlock dizisinin biricik huysuz dedektifi, Hobbit filminin açgözlü ejderhası… Beneditch Cumberbatch önlenemez bir şekilde yükselmeye devam etti 2014 yılında. Stilinin de bunda katkısı büyük. Biz onu en çok Sherlock’ta giydiği uzun paltosuyla seviyoruz.

bene

1- Ryan Goslıng

Eva Mendes’le olan evliliği üstüne bir de birlikte yaptıkları çocuk derken kendisine biraz kızgın da olsak onu bu listeye almadan edemedik. Gosling gala gecelerine katılırken ne kadar şıksa günlük stilinde de stil sahibi tavrını hiç bozmuyor.

ryan-gosling-casual-outfit-candid-photo-airport-style-loafters-grey-slacks-leather-gloves-brown-suede-jacket-blue-jeans-grey-cardigan

 

 

 

 

 

 

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki18 / 18
başa dön