Beymen Defilesi Notları

Beymen Collection 2015 İlkbahar yaz defilesi yapıldı. 1V1Y Stüdyo ekibi olarak oradaydık. İşte Zorlu Center’da yapılan defileden notlarımız:

– İzleyiciler: Gündüz vakti düğün topuzu yaptırıp defile izlemeye gelen hanımlara şaşmadan edemiyoruz. Neyse ki yeni nesil şık ve modern. Bu tip doz aşımlarlarına rağbet etmiyor.

– Genel: Beymen Collection Beymen markaları arasında en ağırbaşlı, muhafazakar olanı. Kumaşı, dikişi hep iyi olur. Kıyafetlerin işçiliği kusursuzdu.

Tarz: Bu sezon koleksiyonun tarzı  Oscar de la Renta, Carolina Herrera çizgisine yaklaşmış. İnce bel ve uzun boy isteyen çoğu kıyafeti müşteri profiline uyacak mı merak ettik.

Tasarımcı: Murat Türkili tasarımcı olarak her sezon daha iyi işler çıkarıyor.  Ama Blender’daki başarısını Collection’a henüz taşıyabilmiş değil.

Hollywood etkisi: Bu kıyafetleri Grace Kelly ne güzel taşırdı dediğimiz çok oldu ama arada daha az dramatik haliyle giyimi daha kolay parçalar da vardı. Maskülen ceketler ve denim look’lar favorilerimiz oldu.

  1. Chanel tarzı kısa ceket, püsküllü üst ve kısa pantolon ile. Defilenin en başarılı parçalarındandı.

  2. Renk ağırlığı siyah, beyaz, kırmızı ve birkaç pastel tondaydı. Bellerdeki kalın kemerler en sık kullanılan detaylardan biriydi.

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

  1. Denim kombinler diğerlerine oranla daha genç ve dinamikti.

önceki19 / 22
sonraki21 / 22