Yeni Trend: Yapay Kürk

İster lüks parçalar ister daha az pahalı olanlar olsun yeni sezon ürünlerine bakarken eminiz sizin de gözünüze çokça takılan bir parça oldu o da kürk. Hem hayvansever kişilikler olarak hem de maddi açıdan alınabilir parçalar olduğu için yapay kürkler bu sezon çoğu koleksiyonda farklı model ve renklerle bize göz kırptı. Bu kadar dikkat çeken bir parçayı stilinize katarken Sevimli Canavarlar filminden fırlamış gibi görünmemek adına birkaç önerimiz var

1. Sade tutun

Kürk zaten yeterince dikkat çekici bir parça, bu yüzden altına giydikleriniz konusunda mümkün olduğunca minimal seçimler yapın. Seçtiğiniz diğer kıyafetler çok renkli ya da kendi başına duruşu olan parçalar olursa göz yorar.

2. Karıştırın

Kürk fazlasıyla alımlı ve lüks duran bir parça diye onu her zaman lüks parçalarla kullanma düşüncesi biraz geri kafalılık olur. Giyin en sevdiğiniz jean’inizi ve sneaker’larınızı, üstünüze de kürkünüzü alın. Böylece kürkün o kendini beğenmiş havasını da egale etmiş olacaksınız.

3. Küçük parçalarla başlayın

Bu kadar şatafat bana fazla diyorsanız daha küçük parçalarla kürk dünyasına adım atın. Kürk parçalardan oluşan eldiven, şapka veya atkılarla ısınma turuna başlayabilirsiniz.

4. İçinize giydikleriniz fazla bol olmasın

Kürkler çoğu zaman hacimli ve kocaman duran parçalardır, bu yüzden içinize giydikleriniz mümkün olduğu kadar vücudu saran parçalar olmalı. Skinny bir jean ve balıkçı yaka bir triko kürkünüze yakışan bir ikili olacaktır.

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

  1. IPEKYOL IPEKYOL
  2. IPEKYOL IPEKYOL
  3. TWIST TWIST
  4. KOTON KOTON
önceki5 / 22
sonraki7 / 22