Bahar Enerjisi

Sizi bilmiyoruz ama biz bu bahara bomba gibi enerjik girmeye kararlıyız. Enerjimize enerji katacağınız düşündüğümüz bazı seçenekleri bir liste yaptık. Buyrun size de birkaç bahar tavsiyesi

Ne Kokalım?

L’eau D’issey Florale pudra pembe zamansız şişesiyle hem sade hem de feminen bir koku. Mandalina, gül tomurcukları, zambak ve beyaz odunun bütünleşmesiyle ilham bulan L’eau D’issey Florale bahar için ideal. Havalar ısınmaya başlamışken insanları fazla baharatlı ya da şekerli kokulara boğmak anlamsız değil mi? Bırakın Miyakee’nin çiçekleri size taze bir hava katsın. 

900x800-1

Issey Mıyake L’eau D’issey Florale

Issey Mıyake L’eau D’issey Florale Edt 50 ml, 205,99 tl

 

Ne Sürelim?

Güneş yüzünü göstermeye başladı. Tabi biz de önlemimizi almaya başlamalıyız. Ağır fondötenler yerine siz de BB kremciyseniz güneşe karşı koruyucu özellikte bir BB krem almak en mantıklısı. Böylece hem güneşin zararlı ışınlarından korunurken yüzünüzde maske etkisi yaratan bir kremle gezmemiş olursunuz, hem de etkili bir nemlendirme sağlarsınız.

8279205_fpx

Clarins Bb Skin Perfecting Cream Spf25

Clarins Bb Skin Perfecting Cream Spf25 01 40ml, 117,99 tl

 

Ne Okuyalım

Girls dizisinden tanıyıp sevdiğimiz Lena Dunham şimdi de bir kitapla karşımızda. Dunham dizinin hem senaristi hem oyuncusu. Genç, yetişkin kadınların hayat ve ilişkilerde yaşadığı zorlukları bir de Lena’nın espritüel üslubundan dinleyin. Kitabın türkçesi de mevcut. Fakat biz yine de ingilizcesini öneriyoruz böylece pratik yapmış da olursunuz.

not_that_kind_of_girl_by_lena_dunham_WEB

Lena Dunham- Not That Kind Of Girl

Not That Kind Of Girl, www.idefix.com.tr 38,51 tl

 

Ne Hediye Alalım?

Uzun zamandır ihmal ettiği bir arkadaşı olduğunu düşünenler el kaldırsın. Hele bir de bu arkadaşı kahve aşığı olan varsa buraya. Hediye almak için özel günleri beklemeyin. Pahada ağır bir hediye almaya gücü olmayanlar bu sevimli ve renkli kahve makineleri ne güne duruyor? Hediye paketi istemeyi unutmayın.

 

 

Caffissimo Picco,

Caffissimo Picco

 

Caffissimo Picco, 99,95 tl

 

Ne Giyelim?

Trendlere şimdilik kulak asmayın zaten her seferinde değişiyorlar. Beyaz gömlek gardıropların vazgeçilmezi de olsa farklı bir kesim beyaz gömlek herkesin tercih edeceği bir parça değildir. Yarasa kol kesim bu beyaz gömlek yazın habercisi.

1162357-001-001-3-YARASA KOL GÖMLEK-119_TL

Mudo

 

Nereye Gidelim?

Herkes şimdiden bir köşeye parasını ayırsın çünkü baharda festivale doyamayacağız. Kadebostany ile James Blake arasında seçim yapmak istiyorsanız siz bilirsiniz ama biz hem 10 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Parkfest’e hem de 13- 14 Haziran’daki One Love Festivaline şimdiden biletlerimizi aldık. Size tavsiye şarkımız Kadebostany Castle in the snow olsun.

11001662_10152806095907832_414354630506942381_o

One Love Festivali, Life Park, http://onelove.pozitiflive.com/

Parkfest, Küçükçiftlik Park / Kadırgalar Yokuşu No:4, 34367, Maçka/İstanbul, http://www.biletix.com/etkinlik/SLVM5/TURKIYE/tr

 

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

  1. Fotoğraf: Ali Yavuz Ata

önceki20 / 23
sonraki22 / 23