Hayat Kurtarıcı Beyaz Gömlek

“Havaların yavaş yavaş ısınmasıyla beraber özgürce kullanabileceğimiz en iyi parça nedir?” sorusuna hemen hemen herkes aynı cevabı verir: Düz beyaz bir gömlek.

Her mevsim gönül rahatlığıyla giyilebilen, sayısız kombinasyonlarla uygulayabileceğimiz, dolabımızın vazgeçilmezi olan bu cool parçayı nasıl kullanacağımıza gelirsek…

Jean

Jean pantolon, şort, etek, ceket… Aklınıza gelen bütün jean parçalarla uygulayabileceğiniz beyaz bir gömlekle hata yapma olasılığınız oldukça düşüktür.

streetstyle14161-web

Kloş etek
Sezonun trendlerinden biri olan ve romantik stilin vazgeçilmezi kloş eteklerle beyaz bir gömlek giyip 50’lerin ruhuna çabasız ve şık bir giriş yapabilirsiniz.

streetstyle11863-web

Yelek
Kumaş, kot, deri… Baharın vazgeçilmezleri yeleklerin içine giyeceğiniz düz bir gömlekle oldukça tarz bir görüntü sergileyebilirsiniz.

streetstyle6472

Deri parçalar
Son yıllarda yaz günlerinde de fazlasıyla tercih edilen deri parçalarla beyaz gömleğinizi giyebilir görüntünüzü biraz daha yumuşatabilirsiniz.

streetstyle11740-web

Bembeyaz
Beyaz gömlek, beyaz pantolon ya da beyaz etek… Baştan ayağa beyaz giyinerek, geçen sene olduğu gibi bu sene de fazlasıyla popüler olan bu trendle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

streetstyle9161-web

Yazı: Begüm Makina

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki14 / 25
sonraki16 / 25