KOTON SPORT İLKBAHAR / YAZ

Spor sizin için bir yaşam tarzı haline geldiyse spor yaparken şık görünmek de en doğal hakkınız. Sportif look’lara stil önerileri sunan Koton Sport Koleksiyonu, fit kesimleri ve iddialı modelleri ile spor salonunda da kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak.

Koton Sport 2015 İlkbahar Yaz Koleksiyonu’nu  fonksiyonel tasarımları, kullanışlı parçalarıyla, spor yaparken rahatlığı ve şıklığı bir arada sunuyor, spor giyime genç ve enerjik bir yorum getiriyor.

RUN LIKE A GIRL

Koton Sport 2015 İlkbahar-Yaz Run Lıke A Gırl koleksiyonu yaza uygun taze ve canlı renkleriyle öne çıkıyor. Pastel yeşil, pembe ve gri tonlarından oluşan koleksiyon fosfor detaylarıyla fark yaratıyor. Bu parçaları spor yaparken giyebileceğiniz gibi günlük hayatta da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Crop tişörtler, kapşonlu oversize sweatshirt’ler gibi konforlu tasarımlar Koton Sport Run Lıke A Gırl koleksiyonunun öne çıkan siluetlerini oluşturuyor.

POUR LA VICTOIRE

Koton Sport 2015 İlkbahar-Yaz Pour La Vıctorıe koleksiyonu ise renk kontrastları ve teknik kumaşlarla tasarlanan parçalardan oluşuyor. Monokrom tasarımlar, fosforlu turuncular, metalikler ve farklı detaylarla dikkat çekiyor. Koton bizlere performansa yönelik taytlar, vücuda destek veren sütyenler ve cesur baskılı atletlerle zenginleşen bir koleksiyon sunuyor.

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki16 / 25
sonraki18 / 25