Takip Etmeniz Gereken 6 Instagram Hesabı

Instagram’da milyonlarca hesaptan hangilerini takip edeceğiz diye soruyorsanız size yol göstermeye geldik. Instagram kullanımı o kadar yaygınlaştı ki neredeyse en sevdiğimiz ünlüyle her sabah selamlaşıyor gibi bir hal içindeyiz. Kendinizi moda dünyasına adım atmaya hazır hissediyorsanız buyrun sizi buraya alalım. Bu hesapları takip ettiğinizde artık siz de moda haftalarına katılıp çıkışta ünlü kankalarınızla şampanyalarınızı yudumlamış kadar olacaksınız.

1. Ne Giyeceğim?

WhoWhatWear  @whowhatwear

Moda çevresine girmek istiyorsak önce giydiğimiz şeylere çeki düzen vermemiz en mantıklı hareket olacak. Siz evinizden pijamaların içinde ana sayfanızı yenilemeyi tercih ediyor olsanız da neyi nasıl giyebileceğiniz hakkında en güzel fikirler whowhatwear’ın Instagram hesabında!

Screen Shot 2015-03-26 at 11.54.21 AM

2. Editör Kankam Olmadan Asla!

Anna Dello Russo @anna_dello_russo

Sadece Instagram yetmez moda dergilerini de karıştırmak şart! Japon Vogue’un enteresan editörü Anna Dello Russo’nun paylaşımları size hem ilham kaynağı olacak hem de moda çekimleri ve moda haftaları gibi merak ettiğiniz konularda göz atabileceğiniz şahane seçenekler sunacak.

Screen Shot 2015-03-26 at 11.57.24 AM

3. Ailemizin It Gırl’ü 

Alexa Chung @chungalexa

İstediğimiz kadar moda haftası takip edelim yine de koleksiyonları onlar kadar iyi uyarlayan kimse yok. Senelerin It Girl’ü Alexa Chung’ın Instagram hesabı da kendisi kadar eğlenceli. Yalnız dikkat edin kendisi zayıf vücudu ve kendisine çok yakıştırarak giydiği tasarım kıyafetlerle sevseniz de ufaktan sinir olduğunuz arkadaşlarımıza dönüşebilir.

Screen Shot 2015-03-26 at 1.15.20 PM

 

4- Modelim Olur Musun?

Kendall Jenner @kendalljenner

Ablası ve eniştesi sansasyonlar yaratmaya devamededursun Kendall sessiz ve derinden ailemizin yeni Cara’sı olamaya başladı. Bu yıl moda haftalarında çıkmadık podyum bırakmayan Kendall da sevsek de sevmesek de takip etmekten kendimizi alı koyamadığımız Instagram hesaplarından biri.

Screen Shot 2015-03-26 at 2.27.49 PM

5- Biraz Daha Kate Moss?

Mert Alas @mertalas

Modeller, bloggerlar, moda dergileri derken moda fotoğrafçısı takip etmemek olmaz. Biz sizin için dünyaca ünlü moda fotoğrafçısı ikilisi Mert & Marcus’tan Mert Alas’ı seçtik. Kate Moss ve Naomi Campell’ın sıkı arkadaşı olan Mert Alas’ın fotoğraflarında pek çok ünlüye rastlayabilirsiniz çünkü partiden partiye koşuyor.

Screen Shot 2015-03-26 at 2.32.19 PM

6- Kaynak: Vogue UK

British Vogue @britishvogue

Son olarak moda konuşacaksak moda dergisi olmazsa olmaz. Biz size British Vogue’u öneriyoruz ama Vogue Türkiye’nin Instagram hesabı da takip edilmeye değer.

Screen Shot 2015-03-26 at 4.34.38 PM

 

 

 

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki8 / 25
sonraki10 / 25