One Love Festival 14

Her yaz olduğu gibi  bu yaz da bizleri çoşturacak ve ünlü müzisyenlere ev sahipliği yapacak One Love Müzik Festivali zengin kadrosuyla dolu dizgin geliyor. James Blake, Tom Odell, Julian Casablancas & The Voidz, Hot Chip ve daha fazlasını bizlerle buluşturacak festival sadece konserleri ile değil çeşitli aktiviteleri ve çimlerde doyasıya yeme, içme, yatma fırsatıyla da oldukça çekici. 13-14 Haziran tarihlerinde LifePark’ta gerçeleşecek olan festivale geri sayım başlamışken biz de gruplardan en sevdiğimiz şarkıları sizinle paylaşalım istedik. Hoparlörünüzün sesini açın ve tadını çıkarın!

JAMES BLAKE

İngiliz müzisyen henüz 26 yaşında olmasına rağmen dünya çapında geniş bir hayran kitlesine sahip.

TOM ODELL

‘Another Love’ şarkısıyla adını duyuran genç sanatçı merakla beklediğimiz isimlerden.

JULIAN CASABLANCAS + THE VOIDZ

2013 yılında The Strokes grubunun eski baş solisti olan Julian Casablancas tarafından kurulan Amerikan rock grubu festivalin ana gruplarından.

HOT CHIP

İngiliz elektronik müzik grubu senelerdir severek dinlediğimiz gruplar arasında.

METRONOMY

Geçtiğimiz senelerde katıldıkları bir festivalle müzik dolu dakikalar yaşatan gruptan bu sene de aynı performansı bekliyoruz.

JOSé GONZALEZ

İsmi sizi yanıltmasın, İsveç’in bağrından kopup gelecek olan Indie folk şarkıcısı kadife sesiyle bizi mest etmeye hazırlanıyor.

EVERYTHING EVERYTHING

2007 senesinin sonlara doğru oluşan İngiliz grubu dinlerken zıplayan festivalcileri görür gibiyiz.

FINK

Fin Greenall, nam-ı diğer Fink de İngiltere topraklarından. Diğer müzisyenlere göre daha sakin bir sound’u olan müzisyen de One Love’da dinleyeceğimiz isimlerden.

LITTLE DRAGON

İsveçli elektronik müzik grubu 1996 yılında kurulmuş.

AUSTRA

Kanadalı elektronik müzik grubu genç bir ekipten oluşuyor.

 

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki15 / 24
sonraki17 / 24