2015’in En İyi Giyinen 6 Erkeği

Üzerine çok düşündük, saatlerce kafa patlattık. Jared Leto’nun saçlarından, Kanye West’in gülüşüne bütün etmenleri göz önünde bulundurduk. Sonunda açıklıyoruz işte 2015’in en iyi giyinen altı erkeği! Konu sadece ‘kimin saçları en güzel?’ değil. Önemli olan onlardan bir şeyler öğrenebilmek.

Kural 1

Kanye West Gibi Bütün İlgiyi Kendinde Topla

Giydiği ne olursa olsun Kanye West girdiği her ortamdan bir haber çıkartmayı başaran bir isim. Önemli olan giydiklerin değil duruşun. Bu yüzden kendine has bir tarzın olması çok önemli.

kanye-west-double-denim2-e1393989570928

Kural 2

RYAN GOSLING: ATMA LAZIM OLUR

Zamanında anneniz bütün eskilerinizi atmasaydı siz de şimdi bir Ryan Gosling olabilirdiniz. Yakışıklı mı değil mi tam anlayamadığımız Gosling tam bir vintage aşığı. Eski botlarıyla sokaklarda gezinmeyi çok seviyor.

Ryan+Gosling+Pants+Shorts+Skinny+Pants+A4CP3x0fwiBx

Kural 3

OLMAZ DEME YENİ ŞEYLER DENE PHARELL

Sürekli aynı siyah, lacivert, gri şeyleri giymekten sıkılmadın mı? Pharell gibi biraz daha cesur olmanın zamanı gelmiş olabilir. Çiçekli bir gömlekle dolaplarda yenilenmeye gidiyoruz.

29AC49DB00000578-3126926-image-a-39_1434480066958

Kural 4

SOKAKLARDA ROCK’N ROLL YILDIZI GİBİ DOLAŞ JARED LETO

Jared Leto İsa’ya çeyrek kala görünümüyle kalplerimizi fethetmeye devam ediyor. Sarı balyajın sana yakışacağını düşünüyorsan denemekten bir şey olmaz. Sakal modası da hala bitmedi. Baktın olmadı kesersin.

Jared Leto

 

Kural 5

Karizmandan ödün verme Bradley Cooper

Salaş görünümlü Hollywood’luların yanı sıra takımları çekmeden rahat edemeyenler de var. Bradley Cooper ve takım elbisesi yürüyen karizma olarak aramıza katılıyorlar.

45

Kural 6

Sen modaya uyma moda sana uysun Asap Rocky

2010 yılından beri kravat takmadığını söyleyen Rocky ‘Herkes gibi görünmekten hoşlanmıyorum. Hem takım ve papyonu birlikte giymemiz gerektiğini kim söyledi ki?’ diyor. Sen de onun bu modernist tavrını örnek alabilirsin.

ASAP-Rocky-Dior-Homme-Paris-Fashion-Week-2

 

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

  1. JACK & JONES JACK & JONES
  2. DERIMOD DERIMOD
  3. JACK & JONES JACK & JONES
  4. ADIDAS ADIDAS
  5. KARACA KARACA
  6. LEVI'S LEVI'S
önceki17 / 22
sonraki19 / 22