Bir Yaz Klasiği: Havuz Partisi

Yaz partilerinden konu açılınca bu gelenekten bahsetmemek olmaz… 3’e kadar sayıp havuza atlarken bile stilimizden ödün vermiyoruz!

Yaz partilerinin en eğlencelisi ve en serini hiç şüphesiz havuz partileri. Havuz kenarında başlayan bu parti sıcaklarda yapılacak en güzel yaz aktivitesi. Tabii bu parti için tek bir mayo ya da bikini asla yeterli olmayacaktır çünkü havuz partilerinin de kendine özgü belli moda kuralları vardır. Parti stilinizin eksiksiz olması için bunlara dikkat!

Genelde havuz başında iki farklı stil karşımıza çıkar; biri daha lüks ve feminen diğeri ise daha etnik ve eğlenceli. Biz bu yaz partileri için tercihimizi etnik ve eğlenceli stilden yana kullanarak partinin keyfini çıkarmanızı öneriyoruz. Bunun için de seçtiğimiz parçalarda bolca desen ve canlı renk kullanıyoruz. Enerjik turuncudan capcanlı mavilere, girly bir hava katan pastel pembeden bu stili dengeleyen beyazlara kadar birçok renk havuz kenarında size eşlik etmeye hazır.

Bu sezon mayolar yükselişe geçse de bikiniler de koltuğunu kaptırmamakta kararlı görünüyor. Eksiksiz bir havuz partisi için her ikisinden de birer model şart! Pareo ve tunik gibi plaj kıyafetlerinin yanı sıra uzun elbiseler de havuz kenarından bohem stile selam gönderiyor. Sezon trendi kalın bantlı terlikler, yazın olmazsa olmazı parmak arası modeller, sırt çantaları ve jelly bagler havuz partisine giderken yanınıza alabileceğiniz en eğlenceli aksesuarlardan…

 1. PARKBRAVO PARKBRAVO
 2. KOM KOM
 3. KOTON KOTON
 4. DERİMOD DERİMOD
 5. IPEKYOL IPEKYOL
 6. KOTON KOTON
 7. FURLA FURLA
 8. TWIST TWIST
 9. IPEKYOL IPEKYOL
 10. KOTON KOTON
Hazırlayan: Zeynep İlkay

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

 1. Şişme yataklar havuz partilerinin olmazsa olmazı! Şişme yataklar havuz partilerinin olmazsa olmazı!
 2. MECREA MECREA
 3. TWIST TWIST
 4. CONVERSE CONVERSE
 5. KOM KOM
önceki19 / 22
sonraki21 / 22