Burcuna Göre Stilini Belirle: Aslan

Aslan Burcu kadınları stilinizi burcunuza uyarlamaya ne dersiniz?

Aslan Burcu Kadını Stili

Aslan Burcu kadının stili coşkulu, renkli ve hep bir meydan okuma içerisindedir. En çok kendine güvendiği anlar dolabındaki en dikkat çekici parçaları bir arada kullanıp dışarı çıktığı anlardır. Aslan Burcu kadınları stillerini iki ana maddeye göre oluşturur.

1- Lükse olan düşkünlükleri

2- Giydikleri parçalarla çekebilecekleri dikkat miktarı

Bu yüzden alışveriş yaparken hikayesi olan parçalar almaya dikkat edin. Aslan kadını kalitesiz pek çok parçaya para vermek yerine kaliteye para ödemek ister. Bu yüzden tercihleri genellikle tasarım ürünlerden yanadır. Gösterişi seven, özgüvenli kadınlar oldukları için hayatta her şeye geniş bir perspektiften bakarlar. Moda ve kişisel stillerinde de maksimal bir bakış açısı vardır.

Aslan Burcu kadınının önceliği her zaman ışıldamak olduğu için altın, gümüş gibi metalik renkler onu yansıtır. Ateş grubundan gelen Aslan burcunun sevdiği diğer renkler parlak turuncu, kırmızı ve mordur. Yine de altın gücünü güneşten alan Aslan Burcu’nun her zaman ana rengidir.

Aslanlar İçin Stil İkonu: Anna Dello Russo

Konu modaya geldiğinde Anna da Aslan Burcu kadını gibi renkli, cesur ve korkusuz. Vogue Japan’ın editörü Russo, sokakta kimseden çekinmeden giydiği ilginç ve dikkat çekici kıyafetleriyle ve hava ne kadar soğuk olursa olsun içinde harika göründüğü mini etekleriyle tanınıyor. Aslan kadını da diğer insanların ne düşüneceğine aldırmadan istedikleri her parçayı sokağa taşıyabilirler.

960

Aslanlar Nasıl Kombin Yapmalı? 

Elinizdekinin en iyisini ortaya koymaktan çekinmeyin. Büyük parçalar, vahşi desenler, kısa şortlarla stilinizi otaya koyun. Bir ortama girdiğiniz anda kıyafetiniz sizin adınıza konuşabilmeli. Giydikleriniz kimseyi ilgilendirmez bu yüzden stilinizi parlak ve eşsiz tutun.

 

 1. POLİN POLİN
 2. MICHAEL KORS MICHAEL KORS
 3. IPEKYOL IPEKYOL
 4. TWIST TWIST
 5. PARKBRAVO PARKBRAVO
 6. PARKBRAVO PARKBRAVO
 7. IPEKYOL IPEKYOL
 8. MISTRAL MISTRAL
 9. ROBERTO CAVALLI ROBERTO CAVALLI
 10. IPEKYOL IPEKYOL
 11. IPEKYOL IPEKYOL
 12. ELIE SAAB ELIE SAAB
 13. SALLY HANSEN SALLY HANSEN
 14. RAY-BAN RAY-BAN
 15. IPEKYOL IPEKYOL
 16. ATALAR ATALAR
 17. ESTEE LAUDER ESTEE LAUDER

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

 1. Uyumlu oldukları burçlar: Aslan, Koç, Yay

  Aslan Burcu ünlüleri: Meryem Uzerli, Sinem Kobal, Jennıfer Lawrence

  Sevdiğimiz özellikleri: Kendine güveni, cömertliği, sadakati, destekleyici olması

  Ağustos ayı size neler getirecek işte kısa bir özeti: Bu ay pozitif güçlerin etkisindesiniz. Ama hemen rahatlamayın, beklenmedik bazı sürprizler sizi sarsabilir. İş hayatınızda ilerlemeler bekleyebilirsiniz. Bu ay sorunlarınızın normalden daha çabuk çözülmesine şaşırmayın. Yıldızlar iş hayatınızda sizi desteklerken aşk hayatınızda bazı pürüzlere işaret ediyor. İkili ilişkilerinizde tedbiri elden bırakmayın. Fazla atak olmamızı öneririz.

 1. PARKBRAVO PARKBRAVO
 2. FENDI FENDI
 3. PARKBRAVO PARKBRAVO
 4. PARKBRAVO PARKBRAVO
 5. PARKBRAVO PARKBRAVO
 6. PARKBRAVO PARKBRAVO
önceki8 / 22
sonraki10 / 22