İstanbul’un En Havalı Plajları

Kış mevsimi boyunca düşündüğümüz, ihtiyacını hissettiğimiz en önemli şeylerden biriydi; yaz mevsiminin gelmesi ve deniz, güneş, kum üçlemesi. Denize girmek, arkadaşlarla eğlenmek için uzaklara gitmek istemeyenler, tatile çıkamayanlar ya da hafta sonlarını tatil havası modunda geçirmek isteyenler için, şüphesiz ki Ege ve Akdeniz sahillerini aratmayacak alternatiflerle doludur İstanbul Plajları. Biz de kısaca bir araştırma yaptık ve İstanbul’un merkezinde sayılan bu eğlenceli adresleri sizler için listeledik.

GOLDEN BEACH CLUB Konaklama için de tercih edilen Golden Beach Club’da otel ve plajının yanı sıra, mini golf, bisiklet parkuru, sörf, kano gibi sporları  rahatlıkla yapabilir, huzurlu ve konforlu bir gün geçirebilirsiniz.

golden-beach-club-1     3

Güneş Kremi, LANCASTER, 89.99TL Bikini, REFLECTIONS, 99TL

SOLAR BEACH CLUB Bir kilometreyi aşan kumsalıyla içinde evcil hayvan merkezi bulunduran, defileler ve atölye çalışmalarının olduğu Solar Beach süper partilere ev sahipliği yapıyor.

kilyos_solar_beach_istanbul_plaj_kumsal_deniz_mavi_sea_sand_sezlong g

Terlik, DERİMOD, 99TL Gözlük, DIESEL.

SUMA BEACH Festival sevenlerin sıklıkla tercih ettiği, özellikle elektronik müziklerin çok başarılı olduğu kulüp günün her saati aktif. Gece kulübü de bulunan Suma Beach’te yok yok.

Suma-Beach-Kilyos-Plaj e

Bikini, Üst; KOTON, 25,99TL, Alt; KOTON, 15,99TL Bluz, TWIST, 101TL

BABYLON BEACH Plajın dışında restaurant, bar ve kamp alanlarının  bulunduğu Babylon Beach Kilyos’un en sessiz bölgelerinden birinde yer alıyor.

istanbul-property-uzunya-beach f

Mayo, KOTON, 39,99TL Ceket, TWIST, 399TL

ADA BEACH / HEYBELİADA Heybeliada’nın sessizliğinde yeşilin ve mavinin buluştuğu Çam Limanı koyunda bulunan kulüp, cafe ve balık restoranı, mini golf alanlarına sahip. Ayrıca Ada Beach’te özel olarak hazırlanmış platform ve localar  bulunuyor.

Heybeliada-Ada-Beach-Club-Heybeliada-Plaj-6 4

Çanta, SILENCE OF THE BEES, 99,99TL Mayo, REFLECTIONS, 39,95TL

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki23 / 22
başa dön