İndirim Klasikleri: Elbise

İndirimden yaptığımız alışverişler gardıroplarımızın ağırlığını oluşturuyor.  Moda editörlerimiz, yıllarca giyeceğiniz, modası geçmeyen klasik parçaları bulmak için kolları sıvadı. İşte 2015 yaz koleksiyonlarının en iyi indirim parçaları:

İndirimli elbiseler: Sabahları hazırlanma sürecini minimuma indiren elbiselerden her kadının dolabında mutlaka onlarca vardır. Size çok güzel bir haberimiz var. Yaz boyu hayatımızı kurtaran elbiseler, şimdi indirime girdiler. Rengarenk, uçuş uçuş elbiselere tükenmeden mutlaka göz atın deriz.

 1. POLIN POLIN
 2. PARKBRAVO PARKBRAVO
 3. FURLA FURLA
 4. POLIN POLIN
 5. POLIN POLIN
 6. KOTON KOTON
 7. FUSION FUSION
 8. PARKBRAVO PARKBRAVO
 9. PARKBRAVO PARKBRAVO
 10. ATALAR ATALAR
 11. PARKBRAVO PARKBRAVO
 12. NINE WEST NINE WEST
 13. FURLA FURLA
Hazırlayan: Burçin Sözer

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

 1. Elbiselerinizi spor ayakkabılarla ve sandaletlerle kombinleyin. Hem şık görünün hem de tüm gün rahat etmenin keyfini sürün! Elbiselerinizi spor ayakkabılarla ve sandaletlerle kombinleyin. Hem şık görünün hem de tüm gün rahat etmenin keyfini sürün!
 2. FUSION FUSION
 3. GLOCAL GLOCAL
 4. TWIST TWIST
 5. FUSION FUSION
 6. POLIN POLIN
 7. ELLE ELLE
 8. PARKBRAVO PARKBRAVO
 9. Bir zamanlar fenomen olan 'Gossip Girl' dizisinden bir kare. Biz Blair Waldorf karakterini canlandıran Leighton Meester'ın elbisesine bayıldık. Bir zamanlar fenomen olan 'Gossip Girl' dizisinden bir kare. Biz Blair Waldorf karakterini canlandıran Leighton Meester'ın elbisesine bayıldık.
 10. KOTON KOTON
 11. KOTON KOTON
önceki7 / 21
sonraki9 / 21