Okula Dönüş! Dersimiz: Çizim

Ders: Çizim
Konu: Dik ve paralel çizgi

Zil çaldı, şimdi okula dönüş zamanı… Ders programımızda ilk ders: Çizim, hadi bakalım alın kağıt kalemi!

Okul sezonunu gardırobumuzun en cool demirbaşlarından biri olan çizgili parçalarla açıyoruz çünkü bu aralar moda dünyasının çizgililerle arası oldukça iyi. Düz çizgilerin yanı sıra ekose tarzı grafik desenler de çizim dersinin müfredatında yerini alıyor bizden söylemesi.

Sadeliğini renk seçiminde de devam ettiren çizim dersi stili, en minimal haliyle karşımızda. Lacivert, beyaz ve gri üçlüsünün başrolü üstlendiği bu stilde, araya giren yeşil ve kırmızılar da okul formalarına gönderme yapmayı unutmuyor.

Bu stilde okul kuralları kadar önemli olan bir diğer kural ise rahatlık! Çizim dikkat isteyen bir ders olduğundan ders boyu rahat hissetmek önemli. İşte tam bu noktada rahat ve bol kesimli parçalar yardıma koşuyor. Boyfriend gömlekler, bol pantolonlar, sweatshirtler…

Tarzın bütününe hakim olan minimal anlayıştan aksesuarlar da nasibini alıyor. Büyük, yandan askılı sportif çantalar sneakerlarla bir araya gelerek okulun en sportif ve en cool tarzına son dokunuşları yapıyor.

 1. IPEKYOL IPEKYOL
 2. KOTON KOTON
 3. ADIDAS ADIDAS
 4. ADIDAS ADIDAS
 5. AFTER DRK AFTER DRK
 6. TWIST TWIST
 7. KOTON KOTON
 8. LACOSTE LACOSTE
Hazırlayan: Zeynep İlkay

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

Sorry, the comment form is closed at this time.

 1. Minimal ve grafik tarz için ilham kaynağımız: After DRK blogunun sahibi Sabrina Meijer Minimal ve grafik tarz için ilham kaynağımız: After DRK blogunun sahibi Sabrina Meijer
 2. CLINIQUE CLINIQUE
 3. TWIST TWIST
 4. EASTPAK EASTPAK
 5. ONLY ONLY
 6. TIFFANY TIFFANY
önceki16 / 21
sonraki18 / 21