Ekim Sayıları

En güzel kapak fotoğrafı: Marıe Claıre

Fotoğrafçı Emre Doğru ve moda editörü Ceylan Atınç’ı tebrik ediyoruz. Bu ay Marie Claire kapağı ile kolayca rakiplerinin arasından sıyrılmayı beceriyor. Tabii kapak kızı Saadet Aksoy’un genç kuşak oyuncular arasındaki en çarpıcı yüzlerden biri olması da bu başarıda en büyük etkenlerden biri.

1

Bu iş birliği In Style’a yaramış.

Bahar Kongel Fransez, Merve Uzerli çekimi için moda editörlüğü yapmış In Style sınıf atlamış. Merve Uzerli’yi sevsek de kabul edelim kolay çekim malzemesi değil. Muhteşem Yüzyıl ve şampuan reklamlarının fazla renkli ve parlak dünyasından çıkması ne iyi olmuş. Maskülen styling ona çok yakışmış. fotoğrafçı Emre Ünal’a da bizden tebrikler.

3

2

Tarağa tövbe: Vogue

Evet biz de son yıllardaki fönsüz, az makyajlı styling trendini seviyoruz. Çekimlerimizde sık sık uyguluyoruz. Ama Vogue doğal saç kavramını bu sayıda yeni bir boyuta taşımış. İstinasız her çekimde saçlar dağınık. Ozellikle fotoğrafların Ekin Özbiçer, moda editörünün Ece Öğütoğullarına ait olduğu oyuncu Gökçe Bahadır çekiminde bir doz aşımından bahsedebiliriz.

17

 

En artistik çekim: Loffıcıel

Fotoğrafçı Ahmet Ünver ve moda editorü Ayça Elkap’ın ‘Miro Esinli’ çekimini çok sevdik. Çabasız ve yaratıcı. Şık ve giyilebilir. 10 puan!

4

Kapak kızı olarak Sinem Kobal: All

Ülkede ünlü sayısı az olunca dergi kapaklarında sık sık aynı isimleri görüyoruz. İşte Sinem Kobal’da kapakları bolca ziyaret eden isimlerden biri. Geçtiğimiz aylarda yorgun ve depresif diye eleştirdiğimiz Sinem kapakları olmuştu. Bu seferki kapağı sevdik. Kapakta hiç aksesuar olmaması da bizden artı not aldı.

6

Karanlık pembe: Bazaar

Kapak pembe, tıpkı bir ay önceki İngiliz Bazaar gibi. Ama benzerlik orada bitiyor. Cihan Öncü‘nün fotoğrafladığı, moda editörlüğünü Hakan Bahar’ın yaptığı çekimin iç sayfalarını sevdiysek de kapağı çok yadırgadık. Carmen Cass makyajsız ve fotoşopsuz korkutucu bir görüntüye sahip olmuş. Bir de elmas takılar kullanılmış ki, ne alaka demekten alamadık kendimizi!

16

Magazin başarısı: Bazaar

Zaman zaman moda dergilerinde çıkan moda/magazin konularını başarılı buluyoruz. Hem bakması hem okuması eğlenceli. Özellike epeydir ortalıkta görünmeyen Demet Şener’in dönüşü biraz fotoşop yardımı ile de olsa muhteşem olmuş.

18

En seyyah dergi: Elle

Hem Marakeş, hem de Kapadokya. Dergilerde farklı mekan göremiyoruz diyenlere Elle dergisi bol seyahatli bir sayı sunuyor. Fotoğraflar Barış Aktınmaz’a, Styling Melis Ağazat’a ait. Tabii yurtdışına giden dergilerin tamamı gibi onlar da arkalarına bir firmayı almışlar. Biz yine de çabadan ötürü puan veriyoruz.

11

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki12 / 12
başa dön