CANSIZ SAÇLAR IŞILDASIN!

İstediğiniz saç şekline sahip olsanız da kırıkların oluşması güzel ve bakımlı görünüme engel olur. Saçlardaki bu sağlıksız modu ancak bakım ritüelleriyle engelleyebilirsiniz.

Editör: Gülçin Köroğlu

  1. Carita Perfect Serum for Hair and Sculpt 50ml: Carita Perfect Serum for Hair and Sculpt saç köklerini güçlendirici, anti-aging tedavisi uygulayan bakım serumudur. Amino asitleri açıklığa kavuşturmak ve parlaklık kazanmasına yardımcı olmak için düzenli kullanım gerektirir. Nemlendirici ve besleyici özelliği sayesinde komple bakım sağlar. Kökleri ölü hücrelerden temizler, yeniler ve besleyerek dökülmesini önler. 

    John Frieda Frizz Ease Curl Around Style-Starting Günlük Bakım Kremi 250ml: Dalgalı saç yapısına sahipseniz, bunu korumak için özel bir çaba harcamanız gerekmektedir. John Frieda Frizz Ease Curl Around Style-Starting Günlük Bakım Kremi dalgalı saçlara özel olarak geliştirilmiştir. Nemlendirici özelliği sayesinde elektriklenmenin de önüne geçen bu ürünle beraber daha canlı bir saça sahip olacaksınız.

    Sachajuan Ocean Mist Volume Conditioner 250ML: Ocean Silk Teknolojisi, doğal bitki proteinleriyle hacim ve dayanıklılık kazandırır. Ağırlaştırmadan nemlendirir, koruma sağlar ve elektriklenmeyi önleyerek saçın en iyi görünümüne kavuşmasına yardımcı olur.

    Marlies Möller Essential Care Repair Oil 125ml: Kuru ve hasar görmüş saçlar için yoğun bakım. Elektriklenmeye karşı pürüzsüzleştirir, ısıya karşı koruma sağlar, ağırlaştırmadan yumuşatır ve mükemmel parlaklık yaratır. Saçta bırakılır, durulanmaz.

    Miriamquevedo Vitality Luxe Saç Maskesi 250ml: Canlılık verici maske. Özellikle çok kuru, güçsüz, cansız ve boya, renk açma ya da perma gibi işlemler sonrasında hasar görmüş saçlar olmak üzere, tüm saç tipleri için uygun olarak formüle edilmiştir. Mat ve kırılgan olmasını önler, taranmayı kolaylaştırır, parlaklık, yumuşaklık, ipeksi doku ve hacim kazandırır

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki47 / 215
sonraki49 / 215