Clinique 3 Adımlı Cilt Bakım Sistemi. Sabun, Su ve Bilim

 

5eaac18542bcfc4a42b800cd6e22ce6d_large

            Cildinizi 3 adımda harika bir görünüme kavuşturmak artık eskisinden çok daha kolay. Clinique dermatologların geliştirdiği özel sistem kuru ciltleri rahatlatır, yağlı ciltleri pürüzlü görünümden kurtarır ve daha eşit bir cilt tonuna kavuşturur. Bu üç aşamalı muhteşem bakım ürünleri ışıltılı ve canlı bir cildin habercisi.

Baharı Taze Bir Ciltle Selamlayın!    

  1. Adım: Temizleme

Çağ ne kadar değişirse değişsin; sabunun sağladığı temizliğin yerini hiçbir şey tutamaz.  Sanıldığının aksine; klinik olarak formüle edilmiş farklı ciltlere uygun kalıp, köpük ve likit sabunlar cildi koruyan lipidlere zarar vermez. Kalıntı bırakmayan Clinique sabunlar cildinizi kurutmaz ve rahatsızlık hissi vermez. Clinique’in özel olarak üretilen temizleme fırçası ise daha etkili bir sonuç elde etmeniz için yardım eder. Bu adım cildinizi Clarifying Lotion’ın arındırıcı etkisine hazır hale getirir.

  1. Adım: Arındırma

Clinique dermatologları tarafından geliştirilen Clarifying Lotion ölü hücre ve pürüzleri giderir, daha aydınlık ve pürüzsüz bir cilt görüntüsü sağlar. Cilt hücreleri yenilenir ve nemlendirici bakım ürünleri için hazır hale gelir.

  1. Adım: Nemlendirme

Dramatically Different Moisturizing Lotion ve Gel sağlıklı bir cilt için gerekli nem dengesini sağlar. Dermatologlar tarafından geliştirilen formüller cildi yumuşatır, pürüzsüzleştirir ve tüm cilt tiplerinin dokusunu iyileştirmeye yardımcı olur. Nemlenmiş cildiniz pürüzsüz ve sağlıklı görünür ve çevresel zararlı etkenlerden korunur.

Işıl ışıl bir cildin formülü çok yakınınızda. Sabun, Clarifying Locition ve Dramatically Different Moisturizer ile üç aşamada ve günde yalnızca iki defa uygulayarak sağlıklı bir cilde merhaba deyin.

CLINIQUE HAKKINDA

            1968 yılında dermatologlar tarafından kurulan ilk prestijli kozmetik markası olan Clinique’in misyonu her zaman en yüksek kaliteyi ve tüm farklı cilt tiplerine uygun etkin ürün serilerini yaratmak olmuştur. Markanın kişiye özel yaklaşımı ve hepsi son teknolojiyle formüle edilmiş ve detaylı testlerden geçmiş ürünleri Clinique’i dünyanın lider cilt bakım otoritelerinden biri haline getirmiştir. Markanın tüm cilt bakımı ve makyaj ürünleri Alerji Testinden Geçmiştir ve %100 Parfümsüzdür. Clinique tüm yaş ve ırktaki erkek ve bayanlara uygun ürünler üretmektedir. Clinique 135’den fazla ülkede ve 17.000’den fazla satış noktasında satılmaktadır.  

  1. Sonic 3 Step Cilt Bakim Seti - Cilt Tipi 3/4 Sonic 3 Step Cilt Bakim Seti - Cilt Tipi 3/4
  2. Sonic 3 Step Cilt Bakim Seti- Cilt Tipi 1/2 Sonic 3 Step Cilt Bakim Seti- Cilt Tipi 1/2
  3. Foaming Facial Soap Yüz Temizleme Köpüğü 30Ml Foaming Facial Soap Yüz Temizleme Köpüğü 30Ml
  4. Dramatically Different Nemlendirici Losyon Plus 30Ml Dramatically Different Nemlendirici Losyon Plus 30Ml
  5. Dramatically Different Nemlendirici Krem 30Ml Dramatically Different Nemlendirici Krem 30Ml
  6. Dramatically Different Nemlendirici Jel 30Ml Dramatically Different Nemlendirici Jel 30Ml

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki183 / 215
sonraki185 / 215