ERKEKLERİ BÜYÜLEYEN 5 PARFÜM

Siz ilgilenmiyorlar sanıyorsunuz ama bir kadının tarzı, saçı ve makyajı erkekleri çok ilgilendirir çünkü ilk etapta ilgilerini o çeker. Peki en az giyiminiz ve stiliniz kadar önemli olan diğeri nedir? Elbette kokunuz!

  1. Chloe Love Story EDT Bayan Parfüm 75 ML: Portakal çiçeğinin esansı, fresh ve çiçeksi çiğ kokusuyla harmanlanıyor. Latin çiçeği esansı ona gülüşmelerini hatırlatıyor. Aşkın simgesi, sonunda aşklarını cesurca açığa vuran bir çiçek… Sessiz bir şehirde yapılan ateşli bir gezinin hatırası, el ele, ten tene… Kiraz çiçeği; tamamıyla rafine edilmiş, taze floral bir akort ile renklendirilmiş etkileyici yeşil yüzünü açığa çıkarıyor.

  2. Burberry My Burberry EDT 90 ML: My Burberry EDT ürünü içeriğindeki frezya, bergamot, gül gibi notaları ile baharın eşsiz çiçek kokularını sizin için tasarladı. Parfümü kullanmaya başladığınızdan itibaren bahar kokularının baş döndüren ferahlatıcı kokusuyla kendinizi özel hissedeceksiniz. My Burberry EDT ile kendinizi daha iyi hissedecek eşsiz bahar kokularının size verdiği enerjiyle ürünü yanınızdan bir an olsun ayırmayacaksınız.

  3.  Versace Bright Crystal EDT Bayan Parfüm 90ml: Kristalin o göz alıcı berraklığını ve kadınsılığın en soft çekiciliğini bedeninizin her noktasında hissetmek istiyorsanız tercih edebileceğiniz en doğru parfüm niteliği taşımaktadır. Hem çiçeksi hem fresh hem de titreşimli bir kokuyla karakterize edilerek ender bir güzellik sağlamıştır. Tıpkı değerli bir mücevher gibi hissetmenize neden olacak bu parfüm size kadınsılığı etkili bir şekilde hissettirecektir. Tüm bunların yanı sıra feminen yönü de bir hayli dikkat çekicidir. Her daim göz alıcı ve çekici bir kadın olmak istiyorsanız büyüleyici bir kokuya sahip olan bu parfümü tercih etmelisiniz.

  4. Chanel No 5 Pour Femme EDT Bayan Parfüm 50ml:Chanel No 5 Pour Femme çekici ve göz alıcı kokusuyla baştan çıkarıcı bir iksir. Sofistike ve ışık saçan kokusuyla çevrenizdekileri etkisi altına alıyor. Üst notalarda bergamot, limon, neroli; orta notalarda yasemin, gül, zambak; alt notalarda vetiver, sandal ağacı, vanilya, amber ve paçuli yer almakta. Feminen kadının seksi parfümü Chanel No 5 Pour Femme gün boyu kadınsı ve ruhunuzu canlı hissettiriyor. Sıktığınız andan itibaren kendinizi özel hissedeceksiniz.

  5. Michael Kors Woman EDP Bayan Parfüm 100ml: Dünyanın en narin, masalsı çiçek özlerinden bir kısmı, egzotik baharatlarla, hafif yeşil bitkilerle ve tütsü ile yeniden keşfedilerek harmanlanıp; büyüleyici, modern ve duygulara hitap eden bir koku haline getirilmiş… Hemen aradığınızı bulduğunuzu düşünmenizi sağlayan bir parfüm Michael Kors… Zarafetin ve geleneğin, duyulara hitap eden egzotik unsurlarla benzersiz bir bileşimi…

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki26 / 215
sonraki28 / 215