OSCAR’DAN 10 GÜZELLİK GÖRÜNÜMÜ

89.Oscar Ödül Töreni’nin en iddialı saç ve makyajlarına yakından bakalım.

Tüm ihtişamı ve sürprizleriyle yılın en prestijli ödül törenlerinden 89. Oscar Ödülleri, gerçekleşen törenle sahiplerini buldu. Kimin ödülleri toplayacağının yanı sıra kırmızı halı görünümleri de en merakla beklediğimiz anlardandı. Göz alıcı kıyafetlerin dışında, güzel yıldızların makyajlarına da yakından göz atalım;

1. Ruth Neggakapak10-1024x576

Kırmızı Valentino elbisesine uygun olarak bordo bir göz makyajıyla karşımıza çıkan Negga’nın makyajı, Mélanie Inglessis’e emanetti. Makyajında Chanel Le Rouge koleksiyonunun kullanılmasının yanında saç stilisti Vernon François, Negga’nın kısa saçlarını taşlı saç aksesuarıyla süsleyerek nefes kesici bir görünüme imza atmış.

2. Olivia Culpokapak9-1024x576

L’Oreal makyaj artisti Sir John’un yarattığı lavanta rengindeki göz makyajı, saç stilisti Justine Marjan’ın ellerinden çıkan pürüzsüz ve gösterişli saçlarıyla bir bütünlük oluşturuyordu.

3. Emma Stonekapak4-1024x576

Gecede en iyi kadın oyuncu ödülünü alarak büyük bir başarıya imza atan Stone, Hollywood ihtişamını yansıtan dalgalı saçları ve Nars ürünleriyle oluşturulan nefes kesici makyajıyla adeta büyüledi. Velvet Matte Skin Tint, Orgasm likit allık ve Mona Audacious rujun kullanıldığı makyajın mimarı ise makyaj artisti Rachel Goodwin.

4. Emma Roberts kapak5-1024x576

Sarıdan, turuncuya çalan rose gold rengine döndürdüğü saçlarını, Charlotte Tilbury’nin mat kırmızı ruju ve bronz göz makyajıyla bir araya getiren Emma Roberts, gecenin en güzel isimlerindendi.

5. Halle Berrykapak6-1024x576

Versace elbisesinin şıklığına uygun naturel tonlarda yapılan makyajıyla oldukça zarif görünen Halle  Berry, saç stilisti Castillo Bataille tarafından yaratılan kabarık ve kıvırcık saçlarıyla farkını ortaya koymayı başardı.

6. Brie Larson kapak3-1024x576

Siyah Oscar de la Renta elbisesini Nars’ın Famous Red Velvet Matte kalem ruju ile destekleyen makyaj artisti Rachel Goodwin, Soft Matte Complete kapatıcı ve Seaside Sun Wash Diffusing Bronzer ile Larson’ın makyajını tamamlıyor.

7. Scarlett Johanssonkapak11-1024x576

Saç stilisti Jenny Cho tarafından yaratılan ve asi bir imaj çizen saçlarıyla Johansson, abartıdan uzak sade makyajı ve pastel tonlarındaki elbisesiyle güzelliğini konuşturdu.

8. Kirsten Dunst kapak8-1024x576

İmzası haline kırmızı rujunu Oscar gecesinde de sergileyen Dunst, siyah Dior elbisesiyle uyumlu smokey göz makyajıyla da çarpıcı olmayı başaran isimlerdendi.

9. Alicia Vikanderkapak2-1024x576

Louis Vuitton imzalı siyah elbisesiyle Vikander, oldukça sade olan makyajı ve buna uygun hafif dağınık halde yapılan topuzuyla gecede boy gösterdi.

10. Janelle Monae kapak7-1024x576

Elie Saab elbisesiyle oldukça şık olan Janelle Monae, son zamanların yükselen trendi saç aksesuarlarıyla hareketlendirilmiş kısa saçları ve kıyafetine uygun koyu göz makyajıyla geceye damgasını vurdu.

HAZIRLAYAN DİLRUBA KARAKÖSE

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki149 / 215
sonraki151 / 215