VICTORIA BECKHAM’IN 5 COLOR BLOCK KOMBİNİ

Renkli giyinmek cesaret ister ve Victoria Beckham kesinlikle ipi göğüslüyor!

Renkli ve canlı renkleri kombinlemek biraz uğraş gerektiren bir iş. Hele ki bu göz alıcı renkleri bir araya getirip bir bütün yaratabilmek kabul etmek gerekirse başlı başına bir maharet. Bu maharetini ustalıkla gözler önüne seren ünlü isimlerin başında ise eski “Spice Girls” üyesi şimdilerin moda ikonu Victoria Beckham geliyor. Kendi adını taşıyan markasının koleksiyonlarında da bu canlı renkleri ön planda tutan Victoria Beckham’ın renkli stiline bir göz atalım;

all-victoria-beckham-colorblock-1024x774

1- Son dönemin triko modasını kendi stiline uyarlayan Victoria Beckham, kazak ve etek olmak üzere ayrı triko parçaları kırmızının çekiciliğiyle bir araya getiriyor. Bu kombinini ise manşetlerini açıkta bıraktığı mavi bir gömlek ile tamamlayarak oldukça şık görünüyor.

2- Kendi markasının 2017 Sonbahar koleksiyonundan olan ve iki parçadan oluşan turuncu kazak ve uzun eteğini, pek çok kişinin cesaret edemeyeceği bir şekilde bebek mavisi topuklu ayakkabılarıyla bir araya getiriyor Victoria Beckham.

all-victoria-beckham-colorblock2-1024x774

3- Spor ve şık sayılabilecek bu kombininde laciverte çalan bol kesim pantolonunu, oldukça canlı nar çiçeği kazağıyla bir araya getiriyor.

4- Yine kendi oluşturduğu koleksiyon parçalarından olan ve Selena Gomez’in de tercih ettiği hardal rengi triko elbisesi içine giydiği kırmızı gömlekle daha da renkleniyor.

5- Kırmızı kazak ve açık mavi bir pantolonu bir arada kullanmak pek çok kişinin tercih edebileceği bir kombin olmasa da Victoria Beckham bunu kendine has tarzının bir örneği yapıyor.

YAZI DİLRUBA KARAKÖSE

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki140 / 215
sonraki142 / 215