YAĞMURDA HARİKA SAÇLAR!

Yağmurlu havalarda saçlarınızın şekilini korumak ve kontrol altına tutabilmek zor olabilir, bunun için şekillendiriciler kullanabilirsiniz. Bu havalarda saçlarınıza uygulayabileceğiniz ürünleri seçtik.

Editör: Gülçin Köroğlu

  1. John Frieda Frizz Ease Creme Serum Overnight Repair Formula 50ml: Kuru, yıpranmış ve elektriklenen saç tipleri için özel olarak formüle edilmiş bu ürün saçlarınızın sağlıklı, pürüzsüz ve yumuşak bir görünümde kalmasını sağlamaktadır. Gün içerisinde meydana gelen dış etkilere dayalı incelmelerin önüne geçer ve koparak dökülmeleri engeller. Nemlendirici özelliği olmasıyla beraber saçlarınız doğal bir parlaklığa bürünür.

  2. Pantene Nem Terapisi Yoğun Nemlendirici Saç Bakım Köpüğü: Görebileceğiniz ve hissedebileceğiniz, bir yumuşaklık için nemi 24 saate kadar hapseder.

  3. Gliss 6 Miracles Premium Oil Saç Bakım Yağı 75 ml: Her gün yıkanan, fönle kurutulan, şekil verilen, boyanan ve kışında soğuk havalara maruz kalan saçlar; hacimsiz, kırılgan ve hasar görmüş hale dönüşürler. İçeriğindeki sıvılaştırılmış keratin saç bakım teknolojisi saç telindeki çatlakları doldururken, özel besleyici yağı ile saçtaki yıpranmayı mükemmel bir şekilde onarır.

  4. Carita Fluide De Beaute 14 100ml: Kuru saç ve cilde sahip olan kişilerin ihtiyaçlarını karşılayacak yoğun bakım kompleksidir. İçeriğinde bulunan hafif mine çiçeği saçınıza ve cildinize ihtiyacı olan nemi kazandıracak ve yatıştıracak.

  5. Keratese Elixir Ultime Tüm Saç Tipleri İçin Bakım Yağı: Elektriklenme ve kabarma gözle görülür derecede kontrol altına alınır.

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki50 / 215
sonraki52 / 215