YENİ TREND: BLUNT BOB

Saçlar 2017’de biraz daha kısalıyor!

Eğer saçlarınız uzunsa, radikal bir karar verip kestirmek öyle kolay bir iş değil maalesef. Ama yeniliklere her daim açıksanız saç trendlerini de sıklıkla takip ediyorsunuzdur. Son dönemlerde Hollywood yıldızları tarafından benimsenen Lob yani Long Bob saç kesimi oldukça popülerken, saçlar yeni bir akımla biraz daha kısalıyor.

Alexander Wang’in 2017 Sonbahar defilesinde kendini gösteren, daha keskin ve cesur bir görünümle ortaya çıkan 2017’nin yeni trendi ise “Blunt Bob”… Natalie Portman’ın “Leon: The Professional” filminde canlandırdığı Mathilda karakterinden de hafızamızda kalan saç kesimi, aslında kat verilmeden yapılan oldukça sade ve keskin bir kesim türü.

Her saç tipine uyum sağlayabilecek Blunt Bob, birkaç şekillendirme tekniğiyle sizi kolayca havalı bir görünüme ulaştırabilir. İnce telli saçlarınız varsa hacim veren köpük ve spreylerle şekil verebilir, eğer kıvırcık ve kalın telli saçlara sahipseniz saç yağları ve serumlarla kontrol altına alıp düzgün bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Bu trende dair ilham alınabilecek saç kesimlerini sizler için sıraladık;

  1. Lucy Hale

  1. Kelly Rowland

  1. Taraji P. Henson

  1. Alexa Chung

  1. Miranda Kerr

  1. Cameron Diaz

  1. Cara Taylor

  1. Beyonce

  1. January Jones

  1. Taylor Swift

HAZIRLAYAN DİLRUBA KARAKÖSE

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki196 / 215
sonraki198 / 215