YENİ YILA LINDBERGH İMZASI

2016 bitmeden yeni yılın en beklenenleri arasında Victoria’s Secret şovundan önce 44. sayısı çıkacak Pirelli Takvimi vardı. Bu sene ay yaprakları siyah beyaz portreleriyle ünlü, Alman fotoğrafçı Peter Lindbergh’in imzasıyla ardı ardına dizilecek. Geniş yaş skalasıyla dikkat çeken takvimin ay kızları; Jessica Chastain, Penelope Cruz, Nicole Kidman, Rooney Mara, Helen Mirren, Julianne Moore, Lupita Nyong’o, Charlotte Rampling, Lea Seydoux, Uma Thurman, Alicia Vikander, Kate Winsletn, Robin Wright ve Zhang Ziyi ile bitmiyor. Bir de Moskova Devlet Uluslararası İlişkiler Üniversitesi Siyaset Teorisi Profesörü Anastasia Ignatova var!

PIRELLI VE LINDBERGH ORTAKLIĞI

Peter Lindbergh 2017 sayısıyla birlikte 3. kez Pirelli Takvimi’ni fotoğrafladı. Mükemmel vücutların değil, hassasiyet ve duygusallık üzerine bir takvim yaratmak üzere yola çıktıklarını söyleyen Lindbergh genel hatlarıyla “Duygusal” temasını seçtiklerini vurguluyor. Portrelerinde her zaman bir duygu yoğunluğu yakalayan Alman fotoğrafçı için oldukça yerinde bir tema olmuş!

PIRELLI ONLINE

Pirelli takvimi için özel olarak hazırlanan websitesi, www.pirellicalender.com da takvimin yeni sayısına ilişkin bütün detaylara ulaşmak mümkün. Sahne arkası çekimleri, hikaye kahramanlarıyla ilgili her şeye belgesel tadında buradan yaklaşmak, Lindbergh ve Pirelli mutfağına kısa bir ziyaret yapmak mümkün.

Editör: Öykü Akdaş

Yorum yok

No comments yet. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

önceki53 / 215
sonraki55 / 215